اطلاعیه ها

شهریه مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۹۸-۹۷

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی می رساند ، شهریه سال ۹۸-۹۷به تفکیک نوع دوره به شرح ذیل می باشد:
-دوره های بین الملل :
شهریه ثابت به ازای هر نیمسال:۳۴.۶۵۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس اصلی یا تخصصی نظری: ۳.۴۰۰.۰۰۰ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس عملی: ۷.۲۶۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس پایه: ۲.۷۵۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس عمومی: ۲.۶۴۰.۰۰۰ریال

-سایر دوره ها:
شهریه ثابت به ازای هر نیمسال:۷.۷۰۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد اصلی یا تخصصی نظری: ۱.۷۵۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس عملی: ۴.۳۵۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس پایه: ۱.۴۰۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس عمومی: ۹۳۰.۰۰۰ ریال
-شهریه دانشجویان اتباع غبر ایرانی پذیرفته شده از طریق کنکور سراسری برابر با شهریه دانشجویان اتباع غیرایرانی بورسیه وزارت علوم می باشد.
توجه:

-تعرفه های فوق صرفاً مربوط به سال تحصیلی ۹۸-۹۷ بوده و در هر سال براساس مصوبات دانشگاه حداکثر تا ۲۰٪ قابل افزایش خواهد بود و کلیه دانشجویان در سال های بعدی تحصیل موظف به پرداخت شهریه مطابق جدول مصوبه دانشگاه در همان سال می باشند.
– آخرین مهلت پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول ۹۷ و بدهی نیمسال های گذشته (درصورت وجود) تاریخ ۹۷/۶/۱۵ و برای نیمسال دوم ۹۷/۱۱/۰۸می باشد.
-تاکید می گردد جهت جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل درخصوص پرداخت الکترونیکی در اسرع وقت اقدام به پرداخت شهریه نمایید.
-لازم بذکراست در تاریخهای ثبت نام و حذف و اضافه دانشجویان ٬دسترسی به پوشه مالی کلیه دانشجویان قطع خواهد بود و پرداخت الکترونیکی در تاریخهای مذکور امکانپذیر نخواهد بود و کلیه عواقب ناشی از این موضوع به عهده شخص دانشجو می باشد. لذا اکیدا توصیه می گردد جهت جلوگیری از هرگونه عواقب ناشی از عدم تسویه حساب و به تبع آن انتخاب واحد در زمانهای تعیین شده، حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۱۵ جهت پرداخت شهریه بصورت الکترونیکی از طریق پورتال اقدام فرمایید.
* نکات مهم *
– دانشجویان بستانکار و بورسیه وزارت علوم ملزم به تماس یا مراجعه به کارشناسان این مرکز جهت مجاز نمودن وضعیت نیمسال اول ۹۷می باشند.
– خواهشمنداست جهت پیشگیری از عواقب ناشی از پرداخت بصورت الکترونیکی (ازدحام و قطعی در تراکنش) شهریه را قبل از انتخاب واحد و در روزهای اول تاریخهای تعیین شده، پرداخت نمایید.
– تأکید می گردد حتماً قبل از پرداخت الکترونیکی نحوه پرداخت الکترونیکی (اطلاعیه پیوست) را مطالعه بفرمایید و از تماسهای غیر ضروری با مرکز و اتلاف وقت خودداری فرمایید.
-از آنجاییکه هدف از پرداخت الکترونیکی جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش تردد می باشد خواهشمنداست از واریز فیش جداً خودداری فرمایید.
– خواهشمند است ضمن بررسی اطلاعات مندرج در پورتال آموزشی در صورت مشاهده هر گونه مغایرت اطلاعات درج شده با پرداختها و واحدهای اخذ شده ، مراتب را به نحوه مقتضی به کارشناس مربوطه خود اعلام نمائید شایان ذکر می باشد دقت نظر شما در این امر ما را در انجام هر چه بهتر امور مالی یاری خواهد کرد.
– در صورت قطع تراکنش، مراحل را تکرار نموده و از تماس مکرر با کارشناسان خودداری فرمایید زیرا احتمال شلوغی خطوط تلفن منجربه اتلاف وقت می گردد.
– ضمن اینکه کارشناسان این مرکز بصورت مستمر اقدام به کنترل وضعیت مالی دانشجویان در پورتال می نمایند، چنانچه مبلغ بدهی در پورتال صفر گردیده ولی وضعیت نیمسال ((غیرمجاز)) می باشد، با کارشناسان این مرکز تماس حاصل نمایید.
– پرداخت الکترونیکی دانشجویان بدهکار طی دو مرحله بصورت تسویه حساب بدهی در مرحله اول و بعد از آن پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول ۹۷ انجام می گیرد. توضیحات کامل در نحوه پرداخت الکترونیکی (اطلاعیه پیوست) درج گردیده است.
– چنانچه بعد از پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول 9۷ و صفر شدن مبلغ بدهی، در هنگام ثبت نام٬ صرفاْ پیغام ((عدم پرداخت شهریه)) مشاهده گردید، با کارشناسان این مرکز تماس حاصل نمایید و درصورت مشاهده سایر پیغامها از تماس با کارشناسان این مرکز (به دلیل عدم ارتباط موضوع) خودداری فرمایید.
– کلیه دانشجویان موظف به تسویه حساب کامل بوده و تقسیط شهریه تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نخواهد بود، لذا از مراجعه و تماس با این مرکز در این خصوص جداً خودداری فرمایید.
– آخرین مهلت تسویه حساب شهریه متغیر برای نیمسال اول تاریخ ۹۷/۹/۲۰ و برای نیمسال دوم ۹۸/۰۳/۲۰ می باشد در غیر اینصورت دسترسی به پورتال دانشجویان بدهکار بعد از تاریخ مذکور قطع خواهد شد و کلیه عواقب ناشی از این موضوع و سایر محدودیتهای آموزشی به عهده شخص دانشجو می باشد.

شماره تماس با کارشناسان 64542665 و 66499348

فایل ضمیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.