اطلاعیه ها

شهریه سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دانشجویان نوبت دوم مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۵

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دوره های نوبت دوم ورودی سال ۹۵ می رساند ، شهریه سال ۹۷-۹۶ با ۱۰٪ افزایش به شرح ذیل می باشد:
شهریه ثابت به ازای هر نیمسال: ۸.۵۰۰.۰۰۰ ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس نظری: ۲.۰۰۰.۰۰۰ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد درس عملی: ۳.۰۰۰.۰۰۰ریال
شهریه متغیر به ازای هر واحد پروژه: ۳.۳۰۰.۰۰۰ ریال

تبصره۱: اتباع غیر ایرانی پذیرفته شده در دوره های روزانه ملزم به پرداخت۸۰٪‌ شهریه «نوبت دوم» می باشند.
تبصره۲: تعرفه های فوق صرفاً مربوط به سال تحصیلی ۹۷-۹۶ بوده و در هر سال براساس مصوبات دانشگاه حداکثر تا 20% قابل افزایش خواهد بود و کلیه دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۷-۹۶در سال های بعدی تحصیل موظف به پرداخت شهریه مطابق جدول مصوبه دانشگاه در همان سال می باشند.

توجه:
– آخرین مهلت پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول ۹۶ و بدهی نیمسال های گذشته (درصورت وجود) تاریخ ۹۶/۰۶/۱۷ می باشد.
-تاکید می گردد جهت جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل درخصوص پرداخت الکترونیکی در اسرع وقت اقدام به پرداخت شهریه نمایید.
* نکات مهم *
– دانشجویان بستانکار و ایثارگر و بورسیه وزارت علوم ملزم به تماس یا مراجعه به کارشناسان این مرکز جهت مجاز نمودن وضعیت نیمسال اول 95 می باشند.
– خواهشمنداست جهت پیشگیری از عواقب ناشی از پرداخت بصورت الکترونیکی (ازدحام و قطعی در تراکنش) شهریه را قبل از انتخاب واحد و در روزهای اول تاریخهای تعیین شده، پرداخت نمایید.
– تأکید می گردد حتماً قبل از پرداخت الکترونیکی نحوه پرداخت الکترونیکی (اطلاعیه پیوست) را مطالعه بفرمایید و از تماسهای غیر ضروری با مرکز و اتلاف وقت خودداری فرمایید.
-از آنجاییکه هدف از پرداخت الکترونیکی جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش تردد می باشد خواهشمنداست از واریز فیش جداً خودداری فرمایید.
– خواهشمند است ضمن بررسی اطلاعات مندرج در پورتال آموزشی در صورت مشاهده هر گونه مغایرت اطلاعات درج شده با پرداختها و واحدهای اخذ شده ، مراتب را به نحوه مقتضی به کارشناس مربوطه خود اعلام نمائید شایان ذکر می باشد دقت نظر شما در این امر ما را در انجام هر چه بهتر امور مالی یاری خواهد کرد.
– در صورت قطع تراکنش، مراحل را تکرار نموده و از تماس مکرر با کارشناسان خودداری فرمایید زیرا احتمال شلوغی خطوط تلفن منجربه اتلاف وقت می گردد.
– ضمن اینکه کارشناسان این مرکز بصورت مستمر اقدام به کنترل وضعیت مالی دانشجویان در پورتال می نمایند، چنانچه مبلغ بدهی در پورتال صفر گردیده ولی وضعیت نیمسال ((غیرمجاز)) می باشد، با کارشناسان این مرکز تماس حاصل نمایید.
– پرداخت الکترونیکی دانشجویان بدهکار طی دو مرحله بصورت تسویه حساب بدهی در مرحله اول و بعد از آن پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول ۹۶ انجام می گیرد. توضیحات کامل در نحوه پرداخت الکترونیکی (اطلاعیه پیوست) درج گردیده است.
– چنانچه بعد از پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول 9۶ و صفر شدن مبلغ بدهی، در هنگام ثبت نام٬ صرفاْ پیغام ((عدم پرداخت شهریه)) مشاهده گردید، با کارشناسان این مرکز تماس حاصل نمایید و درصورت مشاهده سایر پیغامها از تماس با کارشناسان این مرکز (به دلیل عدم ارتباط موضوع) خودداری فرمایید.
– کلیه دانشجویان موظف به تسویه حساب کامل بوده و تقسیط شهریه تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نخواهد بود، لذا از مراجعه و تماس با این مرکز در این خصوص جداً خودداری فرمایید.
– آخرین مهلت تسویه حساب شهریه متغیر تاریخ ۹۶/۰۹/۲۰ می باشد در غیر اینصورت دسترسی به پورتال دانشجویان بدهکار بعد از تاریخ مذکور قطع خواهد شد و کلیه عواقب ناشی از این موضوع و سایر محدودیتهای آموزشی به عهده شخص دانشجو می باشد.
– شهریه پروژه در کل دوره یکبار دریافت می گردد و از آنجاییکه شهریه آن بصورت دستی در پورتال ثبت می شود، در نیمسال چهارم تحصیلی ثبت و دریافت می گردد.

شماره تماس با کارشناسان 64542665 و 66499348

فایل ضمیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + = 8